son kral oyunu

son kral oyunu

son kral oyunu Krallığını kur, dünyaya hükmet! 
Son Kral, web tabanlı ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Son Kral oynamak için yeni bir hesap açmanıza bile gerek yoktur, mevcut Facebook hesabınızla giriş yapıp vakit kaybetmeden krallığınızı kurmaya başlayabilirsiniz. son kral oyunu Ulusunu Seç!
7 Ulusun hakiyimet için savaştığı Son Kral'da bu uluslardan istediğini seçip, kralını yaratıp, ulusun ve krallığın adına dünyaya hükmetme serüvenine başlayabilirsin. Uluslar hakkında daha detaylı bilgiyi ekranın sağındaki linklerde bulabilirsin. 

son+kral+oyunu
Son Kral Oyunu


Son kral Oyunu Krallığını Kur!
Kışlanı kur, Mızrakçı, Okçu, Süvari gibi bir çok değişik asker eğit, askerlerini dünyanın dört bir yanına, mahzenlere, kalelere, mezarlıklara görevlere gönder. Akademini kur ve askerlerin için daha kuvvetli zırh ve silah teknolojileri araştır. Kahramanını eğit, deneyim puanı kazan, seviye atla. Kahramanın güçlendikçe ordularına daha tehlikeli fetihlerde öncülük edebilir. Başkentini geliştirdikten sonra, 2. 3. 10. şehirlerini kur, krallığını genişlet!


son+kral+oyunu
son kral oyunu


Son Kral Oyunu Dünya'ya Hükmet!
Şehirlerinle Son Kral'ın devasa dünya haritasına yayıl, ittifaklar kur, düşmanlar edin, dünyaya hükmet! 

son+kral+oyunu
son kral oyunu


son kral oyunu kayıt; İşte Buradan
"son kral oyunu" sayfa sonu

Bunlarda ilginizi Çekebilir

Oyun.GovTR ile Bilgisayarına, Android Telefonuna, iphone una oyun indir, yada hiç oyun indirmeden internet üzerinden en güzel en gelişmiş
Unity 3d üç boyutlu web oyunları, flash oyunları, Macromedia, Adobe Shockwave oyunları ve java oyunları oyna, oyun hileleri ve bölüm geçme
videoları da var.

sitede şu an:

Online Oyuncu var

by GovTR ©2009-2015