Edge oyunu oyna pc için (bilgisayarda)

edge+oyunu+oyna

EDGE PC GAME OYNAMerhaba uzun bir aradan sonra yeniden sizlerleyim sevgili gerçek oyun severler. biliyor musunuz
kendime yeni dokunmatik bir telefon aldım. samsung s8500 wiev bu telefonun içinde çok güzel sensorlu oyunlar var bada iletim sistemli işteo oyunlardan biri de Edge telefonda oynadığım edge sensorlu oyununun pc versiyonunu aramak için bilgisayarı açtım ve Edge pc game yazıp aradım.
Mirrors Edge diye güzel bir oyunda gördüm ama bu oyun telefondaki edge oyununa benziyor.

EDGE OYUNU NASIL OYNANIYOR.

Telefondaki Java Edge oyunu sensorlu dokunmatik telefonlarda telefonu hareket ettirerek oynanıyor amacınız kutuyu menziline götürmek bir çok engellerle karşılaşıyorsunuz. engelleri nasıl aşacağınızı planlamak size kalıyor.
BİLGİSAYAR İÇİN EDGE OYUNU
bu oyunu ise klavyenizin yön tuşları ile oynuyorsunuz. ama bir fark var bu oyunda menziliniz gitmeden önce bütün karelerin üzerinden geçip yuvarlamış olmanız lazım. eğer sizlerde telefondakine benzer bir edge pc oyunu veya bilgisayar oyunu bulursanız bize yorum olarak bildirin onu da paylaşalım şimdi iyi eğlenceler.


EDGE OYUNU OYNA İNDİRMEDEN
yön tuşları ile ve tüm kareleri yokederek bölüm geçilir.


"Edge oyunu oyna pc için (bilgisayarda)" sayfa sonu

Bunlarda ilginizi Çekebilir

Oyun.GovTR ile Bilgisayarına, Android Telefonuna, iphone una oyun indir, yada hiç oyun indirmeden internet üzerinden en güzel en gelişmiş
Unity 3d üç boyutlu web oyunları, flash oyunları, Macromedia, Adobe Shockwave oyunları ve java oyunları oyna, oyun hileleri ve bölüm geçme
videoları da var.

sitede şu an:

Online Oyuncu var

by GovTR ©2009-2015