ik immortal king oyna

ik immortal king oyna


Merhaba size Harika Bir Haberim Var yepyeni ve süper gelişmiş bir browser oyunu daha çıktı.
ismi IK yani İmmortal King (Ölümsüz Kral) eğer Yunan Mitolojisine ilgi Duyuyorsanız savaş oyunlarından ve strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız vakit kaybetmeden Aşağıdaki Resimlerden ik immortal king oyununa üye olup oynamaya başlayın çünkü erken üye olan çok yol alır. şimdi silerle immortal king oyununun tanıtım yazısını paylaşıyoruz.

Türkiye online oyun piyasasında yeni bir dönemin başlangıcı
ik+immortal+king+oyna
ik immortal king oyna


Son zamanlarda, Kore ve ABD oyunları Türkiye oyun pazarında yer tutmuş durumda. Öte yandan Web oyunları ağırlıklı olarak Almanya ve Avrupa ülkeleri liderliğinde Türkiye’ye geliyor. Bir çoğu düşük kalite resimli olan bu SLG+RPG oyunları her zaman en seyrek ürün pazarı olmuştur.

Egzotik bir oyun Olan IK gözardı edilmemeli
immortal+king+oyna
immortal king oyna


Yeni web oyunu (IK) yaklaşık olarak 10 milyon oyuncusuyla Çin oyun platformu www.337.com tarafından 17 Ağustos 2011 tarihinde Türkiye’de yayına başlamıştır. Kayıtlı oyuncuların sayısı ilk günde 10 bini geçti. Brezilya’da da iyi bir performans gösteren bu oyunun 0.6 milyon kayıtlı kullancısı bulunmakta ve yayına girdiği günden bu yana 3 aylık süre zarfında 10 sunucuya ulaşmış durumdadır.


ik+oyna
IK OYNA
Oyuncular için yüksek IQ ile beyin fırtınası

IK yıkıcı savaş temalı bir oyundur. Oyuncular ekipmanları geliştirmeyi, sıralanmayı ve rakiplere karşı güçlü enerji ile muharebe etmeyi dikkate almalıdırlar. Ayrıca Kahramanlık hayalini gerçekleştirmek için PVP ordu savaş grubu da oluşturabilirler! Savaşmanın vermiş olduğu heyecan dışında görkemli sahneler, muhteşem özel efektler ve tam teşekküllü figürler sayesinde oyuncular bu oyundan çok daha fazla zevk alacaklar.

2011 yılının ikinci yarısındaki favorilerden biri

Genelde IK Kore oyunları ile karşılaştırıldığında daha yüksek kaliteli resimleri, Alman oyunları ile karşılaştırıldığında daha ağır basan stratejik yönü ve ABD oyunları ile karşılaştırıldığında ise daha görkemli sahneleri göze çarpacaktır. Türkiye'de piyasaya sürülmesinden bu yana eleştirel övgülere sahip olan IKşimdi 2011 yılının ikinci yarısında favoriler oyunlardan bir tanesidir.
"ik immortal king oyna" sayfa sonu

Bunlarda ilginizi Çekebilir

Oyun.GovTR ile Bilgisayarına, Android Telefonuna, iphone una oyun indir, yada hiç oyun indirmeden internet üzerinden en güzel en gelişmiş
Unity 3d üç boyutlu web oyunları, flash oyunları, Macromedia, Adobe Shockwave oyunları ve java oyunları oyna, oyun hileleri ve bölüm geçme
videoları da var.

sitede şu an:

Online Oyuncu var

by GovTR ©2009-2015