Şirket Kurma Oyunu Oyna (Çok Zevkli)

armorgames şirket kurma oyunuArmorgames şirket kurma oyunu, corporation inc oyunu, şirket kurma oyunlar,büyükler için şirket yönetme, en zevkli ve en güzel şirket kurma oyunu işte bu oyun.
İşte armorgames sitesinin en çok oynanan oyunlarından biri olan şirket kurma oyunu. Oyunda ofis açıp ofislere elemanlar yerleştirerek şirketimizin değerini yükseltmeye çalışıyoruz. Benim şuana kadar oynadığım en güzel oyunlardan biriydi diyebilirim. Öyle ki oyunu bırakıp yemek yemeye vs. gidemiyorsunuz. Anneler babalar merak etmesin oyun online değil ve bir sonucu var oyun bitiyor. Ayrıca oyunu kapatsanız bile tekrar açtığınızda aynı yerden devam ediyorsunuz. Yani oyunu kapatıp yemek yiyebilir veya ödevlerinizi yapabilirsiniz. :)
Gerçek oyun sitesinin önerisi: Mutlaka her odaya bir bilgisayar tamircisi koyun ve her ofisin yanına bir tuvalet inşa edin yoksa, işçilerinizin işlerini bırakmak için nedenleri olur bu da sizin zarar etmenize yol açar.
"Şirket Kurma Oyunu Oyna (Çok Zevkli)" sayfa sonu

Bunlarda ilginizi Çekebilir

Oyun.GovTR ile Bilgisayarına, Android Telefonuna, iphone una oyun indir, yada hiç oyun indirmeden internet üzerinden en güzel en gelişmiş
Unity 3d üç boyutlu web oyunları, flash oyunları, Macromedia, Adobe Shockwave oyunları ve java oyunları oyna, oyun hileleri ve bölüm geçme
videoları da var.

sitede şu an:

Online Oyuncu var

by GovTR ©2009-2015